Zdrowy i biały uśmiech dodaje nam pewności siebie. Zęby mamy tylko jedne, dlatego należy o nie dbać jak najlepiej. Pomiędzy regularnymi wizytami u dentysty warto zadbać o kompleksową pielęgnację, która oszczędzi nam bólu przy kolejnych wizytach.

Specjalistyczne leczenie w domowym zaciszu

Na rynku można spotkać wiele rodzajów produktów do higieny jamy ustnej. Błędne jest twierdzenie, że pasta ma tylko czyścić zęby. Należy też zadbać o ich zdrowie, a jeśli zrobimy to odpowiednio wcześnie, to świetne efekty możemy uzyskać we własnej łazience. Pasta Frezyderm została stworzona nie tylko po to, by dbać o czystość, świeży oddech i efekt wizualny. Poza fluorkami pasty zawierają także szereg składników aktywnych, które leczą konkretne problemy. Skład każdego z produktów jest przemyślany, wolny od parabenów i SLS — dzięki czemu nie narusza naturalnej flory bakteryjnej. 

W odpowiedzi na każde potrzeby

Pasta Frezyderm występuje zarówno w wersji dla dorosłych — seria Oral Science, jak i dla dzieci, dla których stworzona została seria SensiTeeth Kids.

W wersji dla dorosłych dostępne jest wiele rodzajów odpowiadających na specjalne potrzeby m.in.:

  • osadzanie się płytki nazębnej, kamień, ubytki — pasta plaque&tartar oraz gingival przeciwdziała powstawaniu płytki nazębnej i osadzaniu się kamienia nazębnego
  • wybielanie — pasta whitening, whitening blue lub black&polish zapewni nam natychniastowe wybielenie i jasny uśmiech
  • ważliwe zęby — pasta sensitive teeth redukuje nadwrażliwość zębów
  • ciąża — pasta pregnancy dostarcza odpowiednich składników mineralnych, których niedobór występuje w ciąży i w okresie karmienia piersią
  • diabetycy — pasta diabeteeth zapobiega skutkom podwyższonego cukru w jamie ustnej pacjentów z cukrzycą
  • nieświeży oddech — pasta odor blocker usuwa związki siarki i zwalcza nieświeży oddech
  • suchość w jamie ustnej — pasta hydroral xero łagodzi objawy suchości jamy ustnej, zapewniając długotrwałe nawilżenie

Pasta do zębów w odpowiedzi na problemySeria dla dzieci zawiera pastę odbudowującą szkliwo, na pierwsze ząbki oraz pasty w żelu wzmacniające szkliwo. Dostępne są w kilku wersjach, odpowiednich dla różnych grup wiekowych.

Pasta Frezyderm odpowiednio stosowana może oszczędzić nam wiele bólu i wyleczyć problemy, z którymi zwykle musieliśmy udać się do gabinetu dentystycznego. Jako uzupełnienie codziennej pielęgnacji można też stosować inne produkty z wybranej serii - dostępne są płyny do płukania jamy ustnej, żele oraz produkty w formie sprayu. Pozwolą one wzmocnić efekt i cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem na dłużej.