Ćwiczenia na trampolinie to jedna z lepszych opcji na zabawę dla Twojego dziecka. Tego typu ruch pozwoli nabrać mu nie tylko kondycji fizycznej, ale także rozwinąć zdolności motoryki i koordynacji. Trzeba zaznaczyć, że 45 minut zabawy na trampolinie, pozwala spalić nawet do 800 kalorii, co może być porównywalne z godziną intensywnego biegu. Najważniejsze jest to, że podczas ćwiczeń na trampolinie nie odczuwa się zmęczenia, a te trzy kwadranse pracy organizmu na pełnych obrotach można potraktować, jako doskonałą zabawę.

Najlepsza trampolina do Twojego ogrodu

Jedną z najpopularniejszych wersji omawianego urządzenia jest trampolina 16ft 487 cm - ULTIMAR PREMIUM zielona, która idealnie nada się zarówno do małych ogródków domów jednorodzinnych, jak i większych przestrzeni otwartych przy ośrodkach wczasowych. Trampolina 16ft 487 cm zielona to także doskonała alternatywa na rozrywkę podczas różnego rodzaju festynów, imprez plenerowych czy rodzinnych spotkań w ogrodzie. Dzieciaki skupią się na zabawie i dzięki temu nie przychodzą im do głowy różne głupie pomysły.

Zabawa dla małych i dużych

Tego typu urządzenie to oczywiście nie tylko miejsce dla dzieci. Z trampoliny 16ft 487 cm - ULTIMAR PREMIUM zielonej mogą równie dobrze korzystać starsze dzieci, a nawet dorośli. Poszczególne elementy charakteryzują się wytrzymałością rzędu nawet 180 kg, dlatego do zabawy bez problemu mogą dołączyć starsi. Niezależnie od tego, czy z trampoliny 16ft 487 cm zielonej korzystają dzieci czy dorośli ważne jest, aby zachować szczególne bezpieczeństwo. Takie konstrukcje charakteryzują się dosyć dużą siłą napięcia batuta, a co za tym idzie, nie trudno o wypadek. Trzeba bezwzględnie przestrzegać reguł wypisanych na pudełku i w instrukcji.

Solidne wykonanie

Trampolina 16ft 487 cm - ULTIMAR PREMIUM zielona została wykonana z dużą dbałością o szczegóły tylko z solidnych elementów, dlatego możesz mieć pewność, że ze strony konstrukcji jest ona całkowicie stabilna i bezpieczna. Każdy zestaw z trampoliną 16ft 487 cm zieloną został wyposażony w specjalną siatkę o zwiększonej gramaturze ochronnej, bardzo trwały kołnierz na sprężyny oraz drabinę, która pomoże dostać się do środka tym najmniejszym. Poszycie naciągnięte jest przez ponad 100 sprężyn, które zostały przykryte wyżej wspomnianym kołnierzem. Solidne nogi, na których oparta jest konstrukcja, sprawiają, że trampolina 16ft 487 cm zielona będzie pewnie osadzona na każdym podłożu, a jej przewrócenie pozostaje praktycznie niemożliwe. Zadbaj o zdrowie i kondycje swoich dzieci oraz zafunduj im rozrywkę godną najlepszych parków zabaw. W zdrowym ciele zdrowych duch dlatego jeżeli ustawisz w ogrodzie trampolinę 16ft 487 cm zieloną, możesz mieć pewność, że dzieci nie będą chciały już grać na komputerze i Play Station, tylko z chęcią spędzą czas na wykonywaniu akrobacji na trampolinie.